Про послугу

Для багатьох з нас страхування виїжджаючих за кордон обмежується оформленням медичного полісу, однак захистити себе на час поїздки можна не тільки від проблем зі здоров’ям.

Туристичне страхування передбачає медичну допомогу в будь-якій точці світу, а також забезпечує фінансовий захист при нещасному випадку. Проте наша компанія пропонує розширені пакети туристичного страхування, куди входять: страхування багажу, документів, фінансовий захист у разі скасування або затримки авіарейсу та інші послуги. Вартість страховки залежить від кількох факторів: від країни, яку Ви збираєтесь відвідати, від ліміту покриття, типу подорожі (одноразова, багаторазова), періоду дії страховки, віку мандрівника и цілей подорожі (активний відпочинок і спортивні змагання завжди коштують дорожче).

Ми розуміємо, що дуже часто туристична страховка потрібна «на вчора», тому ми працюємо для Вас в режимі 24/7, надаючі високий рівень сервісу.

Детальніше

Застрахувати свою валізу можна як від тимчасової затримки в дорозі, так і від безповоротної втрати.

Якщо ви їдете у відпустку з дітьми або просто боїтеся примх долі, задумайтеся про такий вид страхування.

Це практично обов’язковий компонент будь-якого закордонного вояжу.

Любителям активних канікул і екстриму відпочинку слід задуматися про такий вид страхування.

1) Зателефонувати за номером сервісної компанії, який вказаний на страховці, назвати номер поліса, своє місцезнаходження і пояснити, що трапилося.

2) Очікувати відповідного дзвінка з інструкцією про подальші дії: якщо стан пацієнта важкий, до вас пришлють лікаря, в іншому випадку потрібно буде самостійно поїхати в клініку, яку назве працівник компанії. При зверненні в інші медзаклади страховка діяти не буде.

3) У клініці можуть надати допомогу безкоштовно або попросити оплатити лікування. В останньому випадку потрібно запросити і зберегти всі чеки про оплату, щоб отримати по ним відшкодування вже в Україні.

4) Після надання першої допомоги, можливо, доведеться придбати ліки. Це потрібно робити тільки за рецептом, який разом з чеками також допоможе в подальшому відшкодуванні витрат.