Про послугу

Важливо, щоб кожне свято запам’ятовувалось не тільки гучними веселощами, а й дивовижними подарунками винуватцю свята. День народження, весілля, іменини, день ангела чи маленьке сімейне торжество: будь-яке це свято ви можете перетворити у втілення мрії та незабутню пригоду!

Зробити це дуже просто. Якщо ви хочете дивувати, радувати і емоційно підживлювати дорогих вам людей, тоді сертифікат в подарунок стане найкращим виходом з положення. Він не губиться в часі, не псується, і завжди передбачає після його активації та використання наявність у людини, якій він призначений, гарний настрій і бурю радісних емоцій.

Детальніше

Які емоції ви відчуваєте напередодні свята або будь-якої іншої радісної події в житті? Звичайно – позитивні! Адже свято – це подарунки. А подарунки – це сюрпризи, захват, приємні несподіванки і як результат – відмінний настрій!

Купуючи подарунок, Ви все одно ризикуєте помилитися в смаках, деталях, якихось не розкритих бажаннях людини, якій Ви хочете принести радість. Зрозуміло, Вашу увагу буде оцінено, однак задоволення від самого подарунка буде неповним, а в цьому ж і полягає сенс подарунка – радувати і приносити користь. Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені на 100% – адже за допомогою сертифікату людина зможе вибрати саме те, що йому потрібно.

  1. Щасливий володар сам вибере собі тур (дату, напрямок, готель).
  2. Ми можемо запропонувати найширший вибір турів: пляжні, екскурсійні, гірськолижні, круїзи, паломницькі, VIP-пропозиції і круїзи. Організуємо подорож в будь-яку точку світу!
  3. Вартість сертифіката може бути будь-якою. Ви самі вибираєте його номінал. Якщо ціна обраного туру буде вище номіналу сертифіката – не проблема! Власник туристичного сертифіката може просто доповнити його до реальної вартості туру будь-яким зручним для нього способом.
  4. Туристичні сертифікати це відмінний спосіб преміювати кращого працівника Вашої компанії, або використовувати в якості системи заохочення клієнтів.

Придбати туристичний подарунковий сертифікат нашого турагентства може будь-яка людина або організація. Форма оплати на Ваш вибір: готівковий або безготівковий розрахунок, банківська карта.

Власник подарункового сертифіката на подорож може придбати один або кілька турів для себе і своїх супутників на загальну суму, що дорівнює номіналу сертифіката, при необхідності зробивши доплату. Сертифікат на путівку може бути використаний необмежену кількість разів протягом терміну його дії, поки вся сума не буде вичерпана. Для власника подарункового сертифіката путівка може бути підібрана як за кордон, так і по Україні все залежить від бажання власника.

Гарно оформлений подарунковий сертифікат стане вдалим і незабутнім подарунком, а його володар обов’язково оцінить прекрасний смак дарувальника.