Про послугу

З кожним роком все більше і більше студентів готові покинути звичні зручності своїх будинків, щоб отримати вищу освіту за кордоном в таких країнах, як Англія, США, Канада. 

Наше агентство з задоволенням надасть Вам вичерпну інформацію про країни і вузи, офіційно визнаних лідерами в різних напрямках підготовки фахівців того рівня, якого ви бажаєте досягти.

Даний напрямок набирає з кожним роком все більшої популярності, так як сьогодні без знання іноземної мови складно досягти бажаних висот, а цінність кадрів, що мають в списку своїх досягнень міжнародний диплом, росте серед роботодавців на українському та зарубіжному ринку праці. 

Детальніше

Відточити до досконалості свої навички спілкування та письма англійською мовою; здобути вищу і другу вищу освіту в кращих ВНЗ; вивчити підходи до ведення бізнесу в різних країнах; пройти стажування та отримати посаду в кращих зарубіжних компаніях; відвідати найрозвиненіші і сучасні країни в Європі; влаштувати дитині незабутні канікули за кордоном, що дозволяють засвоювати знання в ігровій формі і розвивати навички спілкування англійською мовою; зрозуміти, що перша і друга вища освіта в Європі може коштувати недорого; можливість стати громадянином будь-якої країни.

Чимало країн пропонують гідні навчальні заклади і хороші умови для іноземних студентів. Освіта в США націлена на дуже сильну бізнес-підготовку, маркетинг, журналістику та менеджмент. До університетів Канади і США можна поступити відразу після школи. До Італії в основному їдуть вивчати дизайн і моду, в Австрію – архітектуру, економіку і готельний бізнес. Швейцарія відома якістю підготовки в області індустрії гостинності, банківської справи та міжнародних відносин. Одним з популярних бюджетних напрямків є Китай. Недорога та якісна освіта з вивченням англійської та китайської мови. Економічно сильна Німеччина славиться своїми державними вузами, які пропонують дуже широкий спектр програм. Однак особливість цієї країни полягає в тому, що вчитися, наприклад на бакалавраті, можна тільки на німецькій мові – бакалаврату англійською мовою в державних вузах Німеччини немає. Франція пропонує гарну освіту в області фотографії, дизайну, моди. У Польщі, як і у багатьох країнах, діють програми фінансування студентів. Усі вони націлені на те, щоб студент, провчився один семестр за свій рахунок, зарекомендував себе з кращого боку та отримав грант від університету або від міжнародних організацій.

1. Ностальгія і адаптація. Майже кожен студент, що проходить навчання за кордоном, відчуває ностальгію.

2. Фінансове питання. Даний фактор досить часто стає перепоною для бажаючих навчатися за кордоном.