Про послугу

Потрібно відправити співробітника у відрядження або організувати візит партнерів? Зверніться до нас ми візьмемо на себе вирішення всіх організаційних питань.

Ми гарантуємо Вам високу якість обслуговування та індивідуальний підхід в максимально короткі терміни. Наші клієнти розуміють, що MICE заходу – це ефективні інструменти розвитку бізнесу і незамінні помічники в успішному розвитку організацій. Організація ділових поїздок набагато складніший процес, ніж просто бронювання готелів, авіа та залізничних квитків, трансферів і візової підтримки. У наші дні, коли поїздки стали повсякденністю і невід’ємною частиною бізнес процесів, на перший план виходять такі важливі моменти як швидкість бронювання, гнучкий підхід, оптимізація, доступність 24/7, зручний документообіг і багато, багато іншого.

Детальніше

Довіряючи нам організацію ділових зустрічей з партнерами і замовниками, Ви звертаєтеся до професіоналів, що володіють всіма ресурсами і досвідом для підготовки таких зустрічей на найвищому рівні.

Заохочувальні тури для співробітників або клієнтів стимулюють персонал до активної роботи і більш творчого підходу, а партнерів компанії – до формування більш довірчих відносин з Вами. Наші багаторічні напрацювання в розвитку внутрішніх і міжнародних туристичних напрямків дозволяють запропонувати Вам найцікавіші і вигідні варіанти для проведення інсентіва.

Конференція, семінар, презентація або ворк-шоп, в Україні або за кордоном, незалежно від кількості учасників, в будь-якій індустрії, формату, який потрібен саме Вам, ми можемо організувати для Вас діловий захід з урахуванням його специфіки, Ваших побажань і наших великих можливостей.

Корпоративний Новий Рік, дні народження та ювілеї компаній, спортивні або культурні заходи – ми подбаємо про всі нюанси і деталі Вашого проекту. Ви можете довірити нам вибір місця його проведення, художнє і музичне оформлення, вибір артистів і меню, розробку всього сценарію, підбір реквізиту, транспортну підтримку, закупівлю призів і подарунків.

Не варто применшувати важливість ділового туризму. Саме на таких заходах існує можливість укладення вигідних контрактів, налагодження партнерських відносин і довготривалої співпраці.