Про послугу

Індивідуальний трансфер, як можна краще відповідає цілі дістатися до готелю швидко і без проблем з високим рівнем комфорту.

Це дуже зручно і комфортно. Ніякого нервування, не потрібно поспішати на найближчий рейс автобуса або електрички. Вас довезуть на транспорті обраного вами класу і місткості. Трансфер для туристів може бути як індивідуальним, так і груповим. Для перевезення 1-3 пасажирів зазвичай можна вибрати автомобілі різних класів: від невибагливих авто економ-класу до розкішних марок з усіма «бонусами» на кшталт бару і шкіряних крісел. Групи від 4 чоловік можуть забронювати мінівен або просто місткий легковий автомобіль. Особливо зручний груповий трансфер, коли Ви плануєте відпочинок великою компанією. Адже чекати, поки знайдуться відразу кілька таксі на стоянці, можна довго, а годинник блаженного відпочинку вже цокає! Заброньований туристичний трансфер гарантує вам своєчасне прибуття до місця проживання в найкоротші терміни без всяких дрібних неприємностей.

Детальніше

 1. – 100% гарантію виконання замовлення за будь-яких умовах, включаючи затримку рейсу.- Спокій в аеропорту/на вокзалі – ми зателефонуємо перед зустріччю відразу після прибуття рейсу.- Точність за часом при зустрічі і доставці (пробки на дорогах, будь-які несподіванки – рядові робочі ситуації для наших водіїв і координаторів).

  – Відношення до Вас або до того, для кого бронюється трансфер, як до VIP-персони незалежно від класу замовленого трансферу.

  – Можливість забронювати трансфер онлайн або більш традиційним способом – по телефону.

  – Подорож в новому, комфортабельному, чистому автомобілі.

  – Безпечну і швидку поїздку з професійним водієм, який відмінно знає своє місто і українську/російську мови.

  – Обслуговування Вашого замовлення грамотними координаторами, які використовують сучасні технічні засоби для складання маршруту і відстеження виконання трансферу.

  – Гнучкі умови обслуговування, що включають прийом і виконання термінових замовлень, можливість змінити умови трансферу, можливість скасування замовлення і повернення грошей.

За кількістю пасажирів:

-індивідуальні трансфери (призначені для 1-3 чоловік, здійснюються на легкових автомобілях);

групові трансфери (призначені для подорожуючих маленькими і великими компаніями, здійснюються на мінівенах, мікроавтобусах, автобусах).

По класу обслуговування:

-стандарт (здійснюється на автомобілях Toyota Corolla, Ford Focus і інших моделях подібного класу);

-бізнес-клас (здійснюється на автомобілях Toyota Camry, Ford Mondeo, Nissan Teana);

-представітельскій клас (здійснюється на автомобілях Mercedes E-class w211).

Запити і потреби наших клієнтів можуть сильно відрізнятися. Одні люблять здійснювати поїздки на самоті і з найменшими тимчасовими витратами. Для друге головне комфорт і безпеку, а час у дорозі не так вже й важливо. Треті вважають за краще поїздки тісному дружньою компанією або в сімейному колі. Наша компанія надає трансфери, які відповідають різним запитам.

-Вас зустрічають в аеропорту на виході із зони прибуття;

-Вас проводжають до спеціально зарезервованої тільки для Вас машини з водієм;

-Від автомобіля Ви вибираєте самі при оформленні замовлення трансферу;

-Ви їдете в персональному автомобілі по найкоротшому шляху до готелю.

Трансфер з готелю в аеропорт:

-Вас заберуть з готелю в призначений час;

-На спеціальному зарезервованому для Вас автомобілі Вас відвезуть в аеропорт.