Компанія «Лондон Скай» рада вітати Ваc і готова запропонувати Вам свої послуги в туризмі, а також в сфері агентування та експедирування.

Шановний Гість!

Час – найкраще свідчення надійності фірми і якості торгової марки. Наша компанія відома на ринку туристичних послуг більше чверті століття, а саме з 1989 року. Своєю назвою компанія зобов’язана готелю «Лондонська», де свого часу був створений туристичний відділ. Протягом уже багатьох років «Лондон Скай» пропонує великий спектр послуг, а саме:

  • Організація відпочинку за кордоном і в Україні
  • Прийом і обслуговування іноземних туристів в Україні
  • Обслуговування пасажирських суден
  • Агентування пасажирських і вантажних суден
  • Експедиція вантажних суден
  • Поромна лінія Україна – Туреччина
  • Поромна лінія Україна – Болгарія
  • Працевлаштування моряків
  • Кадетська програма для моряків

Наші співробітники з багаторічним стажем роботи в галузі туризму, обслуговуванні і агентуванні пасажирських суден гарантують Вам надання якісних послуг.

Ми підготували кращі тури по всім напрямкам, вони розроблені спеціально для людей, які люблять мистецтво, історичну спадщину і прекрасну архітектуру. Маршрути були ретельно підібрані таким чином, щоб включити в них якомога більше пам’яток і пам’ятних місць. Сподіваємося, що позитивні враження і хороший відпочинок Вам будуть забезпечені. Це найголовніше для нас. Колектив «Лондон Скай» – це команда однодумців, щиро відданих своїй справі, для яких робота є насамперед джерелом натхнення і самореалізації.

Гостинність закладено в самому серці української традиції. Ми усвідомлюємо нашу відповідальність за те, щоб забезпечити Вас найкращими послугами і врахувати всі деталі Вашого перебування в Україні і за її межами.

Ми сподіваємося, що Ви знайдете на нашому сайті привабливий для Вас маршрут, будь-яку Вашу ідею ми втілимо в незабутню подорож.

Переглянути розташування на карті Google

Скористайтеся можливістю подорожувати і співпрацювати

з компанією «Лондон Скай»!

Ми будемо раді вітати Вас на наших маршрутах!

Наші досягнення

Переваги агентства

86

Популярних напрямків

Обирайте улюблений напрямок для відпочинку і насолоджуйтесь яскравою відпусткою.

1236

Гарячих турів

Асортимент наших турів постійно оновлюється, і тому ціни завжди актуальні.

975

Задоволених клієнтів

Ми робимо все, щоб Ви отримали незабутній відпочинок і море позитивних емоцій.

Ваша думка важлива для нас

Відгуки клієнтів

Звернулися в турфірму за рекомендацією друзів і залишилися дуже задоволені! Готель був підібраний швидко і був настільки комфортним, що навіть перебільшив наші очікування. Вийшов незабутній відпочинок. Дякуємо!

Віталій Гладких

Хочеться подякувати Вашій команді за прекрасно організований відпочинок. Обирала турагенство за відгуками. Відмінна робота! Все терпляче розповіли, пояснили, підказали, незважаючи на масу допитливих питань. Обов'язково будемо звертатись.

Наталія Колодій

Хочу подякувати туристичному агенству за організацію незабутньої відпустки. Подорож дуже сподобалась, організація туру була на вищому рівні. Особлива подяка менеджеру Ірині дуже чуйна, комунікабельна дівчина, дійсно професіонал своєї справи.

Анастасія Денисенко

Моя поїздка була в грудні в період різдвяних ярмарків. Атмосфера казкова! Все сподобалося і багато в чому завдяки хорошій організації туру. Чудове агентство, рекомендую! Бажаю вдячних клієнтів та процвітання! Обов'язково звернемося ще!

Ірина Дроздова

Величезне спасибі агентству за організацію відпочинку, підбір готелю за певними вимогами, а так само підказки та допомогу під час відпочинку. Буду радити Вас друзям, так як ну дуже нам сподобався підхід до нас і нашим вимогам і бажанням.

Антон Самойлов

Відпочивали цього літа з сім’єю в Турції і за це окреме дякую Вам за правильно підібраний чудовий готель. Були враховані всі забаганки і примхи, запропоновано декілька видів відпочинку! Так що залишилися лише позитивні емоції.

Олена Паніотова
.
.
.
.
.
.

Читайте та подорожуйте

Корисні статті для туристів