Тут ви можете ознайомитися з позначеннями в авіаквитках.

Р – перший клас покращений. Зазвичай надається на літаках Boeing 777-200. До послуг пасажирів супутникові телефони, індивідуальні телемонітори і спальні місця.

F – перший клас.

А – перший клас зі знижкою. Авіакомпанії мають базові тарифи на рейси, що виконують, які вони можуть знижувати, якщо їм це вигідно в якийсь період часу.

J – бізнес-клас покращений. Пасажиру надається місце в салоні з більш просторими кріслами, меню відрізняється великим вибором страв, надаються розваги (наприклад, комп’ютерні ігри).

С – бізнес-клас.

D – бізнес-клас зі знижкою.

W – економ клас покращений. Відстань між рядами трохи більше, ніж в звичайному економічному класі.

К, S – економ клас з фіксованими тарифами. На такі квитки ніякі знижки не передбачені.

В, Н, L, M, Q, Т, V, Y – економ клас зі знижкою.

Авіакомпанії можуть вводити обмеження на бронювання квитків (за часом замовлення, кількостю квитків). У цьому випадку використовується код G.

Тип наданого харчування вказується літерами або малюнками: В або чашка – сніданок; L, D або схрещені вилка і ніж – гарячий обід або вечерю; S – холодні закуски; Х – багаторазове харчування.

Якщо в розкладі значиться літера M, то під час польоту пасажирам буде показаний повнометражний фільм, літера F – короткометражний.

Норми безкоштовного провозу багажу: економ клас – 20 кг; бізнес клас – 30 кг; перший клас – 40 кг. Зверніть увагу, що вага безкоштовного провозу багажу дається на одного пасажира. Якщо Ви подорожуєте сім’єю і у Вас всього одна валіза, але його вага перевищує “вагу на одну людину”, то це буде “понаднорматив” і Вам доведеться доплатити.

В даний час паперові квитки практично повністю заміщені електронними. Всього існує 2 типи паперових квитків:

  1. Автоматичний копіюється квиток ( “сендвіч”) – Transitional Automated Ticket (TAT).
  2. Автоматичний купонний квиток з посадковим талоном – Automated Ticket / Boardind Pass.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *